Reian Jewellery, sadelik, zarafet ve şıklığı bir araya getiren takılarıyla ön plana çıkan bir Türk markasıdır. Kurucumuz ve aynı zamanda tasarımcımız olan Reyyan Bayrı Calban’ın kişisel stili ve duygularını yansıttığı ürünlerin her birinin bir hikayesi vardır. Tek düze tasarımlardan uzak, el emeğiyle hazırlanan takıların ortak özelliği gündüzden geceye kullanılabilecek nitelikte olmalarıdır. Zamansız takılar gelecek nesillere aktarılabilmeleri açısından büyük önem taşır.

Kişiye özel sipariş vererek istediğiniz bir tasarımı da yaptırabileceğiniz markamız, özel günlerinize anlam katar. Her talep bizi heyecanlandırır ve ortaya yeni bir şeyler çıkarmanın mutluluğunu yaşamamızı sağlar.

Erişilebilirlik adına her geçen gün satış noktalarımızı arttırmayı hedeflemekteyiz. Markamıza şu anda MODUL ISTANBUL  Maslak ve VAKKORAMA ( İstinyepark İzmir,İstanbul , Zorlu,Suadiye, Akmerkez, Galataport ,Nişantaşı ) ve BRANDROOM (Canyon, Nişantaşı ,Emaar, Bodrum) mağazalarından  ve www.reianjewellery.com web sitesinden ve Instagram’da @reianjewellery sayfasından  ulaşabilirsiniz.